Servis

Jak funguje servis?

Vzdálenost nám nedělá problém. Pokud například píchnete či se vám stane na vaší koloběžce jiná závada, kterou nezvládnete vyřešit sami, tak musí vaše koloběžka navštívit náš servis. Nejprve nám napíšete email či nám zavoláte a my s vámi vybereme vhodný postup. Pokud budete v přijatelné vzdálenosti, tak si koloběžku sami vyzvedneme či vám jí dokonce opravíme na místě. V druhém případě nám koloběžku zabalíte do krabice, kterou máte ještě od koupi koloběžky či vám jí rádi zašleme. Následně nám vy pošlete zabalenou koloběžku. My vám ji opravíme a zašleme zpět a to v jednotkách dní. 

!!!VYPLNIT PRO SERVIS!!!

Opravujeme koloběžky i jiných značek

Máte koloběžku jiné značky a máte defekt nebo se Vám něco rozbilo? Nevadí, my Vám jí rádi opravíme. Ozvěte se nám na mail info@schuberthmotors.cz s požadavkem a my se s vámi obratem spojíme a problém se pokusíme vyřešit.

Uplatnění záruky?

Pokud vaše koloběžka bude mít závadu vše nám jednoduše sdělíte přes náš reklamační formulář či využijete náš live chat v pravém dolním okraji. Okamžitě vám odpoví náš technik, který je kvalifikovaný pro opravu koloběžek, které prodáváme. Společně vyhodnotíte zda se bude jednat o uplatnění záruky. Samozřejmě od vás budeme potřebovat fotografie a popsání závady. My k vám následně vyšleme výjezdové vozidlo či si koloběžku stáhneme pomocí kurýra k nám do servisu. Provedeme diagnostiku a také vás informujeme o uplatnění záruky. A následně vše opravíme a koloběžku vám předáme zpět.

Záruka je pro nás důležitá

Záruka se nevztahuje pouze na závady způsobené přirozeným opotřebením či hrubým zacházením s produktem. Ve všech ostatních případech máte nárok na opravu zboží. Často dokonce přijmeme reklamaci i po uplynutí záruční doby, protože jsme také koloběžkáři a tvoříme v ČR jedinečnou komunitu.

Pro všechny koloběžky zakoupené u nás nabízíme podporu 24/7, kvalifikovaný servis a také expedici náhradních dílů ještě ten den, pokud se budou nacházet na našem skladě v ČR. Pokud se budou nacházet na našem skladě v EU, očekávejte doručení zásilky do 10-ti pracovních dnů.