Vrácení zboží a záruka

Vrácení zboží - doplňky, příslušenství

Pokud jste si u nás zakoupili některé příslušenství, gumy či doplňky CarbonRevo a chcete je vrátit využijte náš zpětný kód od Zásilkovny. Stačí jednoduše přijít do nejbližší pobočky zásilkovny, nadiktovat jim zpětný kód, který zní 92292588 a zásilku podat - je to zdarma. Poté nám pošlete mail, že jste zásilku podali společně s číslem vaší objednávky a případně i bankovního účtu pro případné vrácení peněz. Při stornování objednávky, nikoliv výměně zboží je důležité do mailu poslat řádně vyplněné odstoupení od kupní smlouvy, které naleznete níže. Pokud v mailu nenajdeme řádně vyplněný dokument, tak storno považujeme za neplatné.

Uplatnění záruky?

Pokud vaše koloběžka bude mít závadu vše nám jednoduše sdělíte přes náš reklamační formulář či využijete náš live chat v pravém dolním okraji. Okamžitě vám odpoví náš technik, který je kvalifikovaný pro opravu koloběžek, které prodáváme. Společně vyhodnotíte zda se bude jednat o uplatnění záruky. Samozřejmě od vás budeme potřebovat fotografie a popsání závady. My k vám následně vyšleme výjezdové vozidlo či si koloběžku stáhneme pomocí kurýra k nám do servisu. Provedeme diagnostiku a také vás informujeme o uplatnění záruky. A následně vše opravíme a koloběžku vám předáme zpět. V případě vrácení koloběžky posuzujeme stav, v kterém jste nám koloběžku vrátili a dle toho probíhá vrácení peněz či výměna za jiné zboží, které řešíme vždy individuálně přes mail. 

Odstoupení od kupní smlouvy

Spotřebitel je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. Spotřebitel, který nekupuje zboží od prodávajícího má dále v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz nebo vyplní formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty. Obchodní zákoník uvádí, že podnikateli je umožněno odstoupení od kupní smlouvy po domluvě s prodávajícím. 

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení - zde